facebook paylaş Googlede Ara

Hadise Serhat Kidil Tartismasi - O Ses Turkiye İzle

7 ocak pazartesi günü yayınlanan O ses Türkiye yarışmasında Hadise ile yarışması SerhatKidil arasınd tartışma yaşandı...

Hadise'nin takaımından Serhat Kidil ve İlyas Vekilov'un düellosunda jürinün yorumları sırasında Hadise'nin yaptığı yorum üzerine tartışma yaşandı.

Hadise'nin "Serhat, provalarda sana dediklerimi unuttun bence." demesi üzerine Kidil "Ne gibi örneğin?" diyerek savunmaya geçti.

Hadise "Tamam çok enerji dolu bir yarışmacısın. Sen böylesin, sen sahnede koşmayı, dans etmeyi, oradan oraya koşmayı, zıplamayı seven bir insansın. Buna saygım sonsuz ama, çok fazla hareket yaptın bence." şeklinde yorumlarına devam etti.

Kidil "Bu da benim!" diyerek umursamaz tavırlar sergiledi. Hadise'nin "Evet sensin. Ben zaman zaman kendi yarışmacılarımı da eleştirmeyi severim. Bu yaptıkların çok fazla oldu." demesi üzerine yarışmacı şarkının hareketli olması dolayısıyla, dans etmesi gerektiğini, bu hareketleri yapması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine Hadise yarışmacıya esas demek istediğini açık bir şekilde izah ederek, bazı hareketlerin aşırıya kaçıldığı takdirde komik gözüktüğünü söyledi.

Hadise eleştirilerine devam ederken bunları yarışmacıya tecrübe olarak söylediğini, kendisi de dans ederek canlı performans sergileyen bir sanatçı olarak bu eleştirileri yaptığını belirtti.
Bu eleştiri üzerine Kidil'in savunması herkesi şok etti: "Çok teşekkür ederim. Lütfen haddimi aşmak gibi algılama ama senin geçen sene bana çok haz veren bir performansın vardı Kelebek Ödülleri gecesinde. Muazzam dans ettin ve bence oradaki dans dozajından hiç de fazla değildi benim bu akşam yaptığım dans. Lütfen küstahça, ukalaca, aptalca algılamanı kesinlikle istemem."

Hadise de, "Serhatcım, benim Altın Kelebek için hazırladığım, 25 dansçıyla, haftalarca hazırlandığım performansı bu performansla karşı karşıya getirmeni istemem." sözleriyle seyirci tarafından alkışlanan Hadise sözlerine "Şu an haddini aşıyorsun." diyerek devam etti.

Serhat Kidil yarışmadan elendi...

Kategori: , , , , , ,

0 yorum

Yandex.Metrica